Wizytacje pasterskie

  •  lipiec 1950 - Ks. Edmund Nowicki - Administrator Apostolski,
  • 19.10.1954 - Ks. Infułat Zygmunt Szelążek,
  • 10.10.1958 - Ks. Infułat Karol Milik,
  • 25.04.1963 - Ks. Bp Wilhelm Pluta,
  • 22.11.1971 - Ks Bp Ignacy Jeż,
  • rok 1978 - Ks. Bp Ignacy Jeż,
  • 31.03.1984 - Ks. Bp Tadeusz Werno,
(brak wiadomości z życia parafii w kronice parafialnej od listopada 1978 r. do maja 1987 r.)
  • 14.11.1990 Ks. Bp Tadeusz Werno,
  • rok 1995 - Ks. Bp dr Piotr Krupa,
(brak adnotacji w kronice parafialnej)
  • 03.06.2000 - Ks. Bp dr Piotr Krupa,
  • 10.06.2005 - Ks. Bp prof. dr hab. Jan Bernard Szlaga
  • 15.10.2015 - Ks. Bp dr Ryszard Kasyna