Duszpasterze parafii

  • 29.06.1946 r. poświęcenie kościoła i obsługa duszpasterska przez OO. Franciszkanów z Lęborka;
  • Dekret erekcyjny z dnia 01.06.1951 r.
  • Proboszczowie:

- ks­. Leon Izdebski – od 02.02.1949 do 02.02.1952

- ks. Stanisław Galas – od maja 1952 do 11.08.1958

- ks. Stanisław Głodzik – od 11.08.1958 do 20.01 1972

- ks. Kazimierz Anuszkiewicz – od 21.01.1972 do 12.03.1987 (pochowany na ­cmentarzu w Łęczycach) 

- ks. Jan Rataj – od 02.05.1987 do 11.12.1991

- ks. Jerzy Sikora – od 24.12.1991 do 30.06.1999       

- ks.  dr Piotr Malinowski – od 01.07.1999 do 19.08.2014

- ks. mgr Wojciech Czajkowski - od 20.08.2014 do 19.08.2018r.

- ks. mgr Mariusz Szyca - od 20. 08. 2018r.

Na terenie parafii Brzeźno Lęborskie nie ma grobów zmarłych kapłanów